Lavice COUNTRY 24

 

Dřevěná lavice bez opěradla z kolekce Country dodá vašemu interiéru nádech venkovského sídla. Svým charakterem se hodí jak do jídelny, tak i do chodby nebo kuchyně.

Cena s DPH 4 006 Kč (157,65 €)
Cena bez DPH 3 311 Kč (130,29 €)
Běžná cena 4 309 Kč
Ušetříte 7%
Expedice do 4 - 10 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: COUNTRY NÁBYTEK
Kód: 678
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Lavice COUNTRY 24

Dřevěná lavice bez opěradla z kolekce Country dodá vašemu interiéru nádech venkovského sídla. Svým charakterem se hodí jak do jídelny, tak i do chodby nebo kuchyně.

Pro zvýraznění unikátní struktury dřeva byly všechny části podrobené procesu strukturalizace. Jeho cílem je odstranění měkkých vrstev a ponechání těch pevných, které jsou vhodné jako povrch desky. Struktura desek proto není hladká, má četné nerovnosti a prohlubně. Strukturalizace probíhá ručně a bereme-li v potaz skutečnost, že každý kus dřeva je jedinečný, projeví se to i na originalitě každého kusu nábytku.

Rozměry :

  • šířka : 140cm, 160cm, 180cm
  • výška : 46cm
  • hloubka : 40cm

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez nátěru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky připočítá k ceně produktu cena za nátěr, kromě Country hnědá,šedá ( již v ceně ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.