Matrace Laurin 1+1 zdarma

ico Výprodej
ico Akce
ico Doprava zdarma
img
matrace-laurin-1-1-zdarma-1622-1622.jpg matrace-laurin-1-1-zdarma-1623-1623.jpg
 
 

Kvalitní česká robustní partnerská pružinová matrace, která kombinuje to nejlepší pro zdravý spánek za výhodnou cenu.

Cena s DPH 19 990 Kč
Cena bez DPH 16 521 Kč
Běžná cena 39 980 Kč
Ušetříte 50%
Expedice do 14 dnů
množství 
 
 
Kategorie: MATRACE
Kód: 50
Záruka: 7 let
Výrobce: Tropico
 
 

Matrace Laurin 1+1 zdarma

Robustní matrace s multi- taštičkovým pružinovým jádrem a latexem.

Robustní partnerská tašková matrace, která kombinuje to nejlepší pro zdravý spánek. Hebkost latexu, termoregulace gelu, vzdušnost studené pěny a maximální komfort unikátního pružinového jádra MultiPocket = vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti, komfort spánku a odolnost. Vhodné uložení na pevnou desku, pevné laťkové a lamelové rošty.

Perforovaná latexová deska Ocean Blue obsahuje gelové kapsle a zaručuje tak vynikající vzdušnost, termoregulaci a tvarovací schopnost. Stabilizační vrstva jádra matrace z pěny Flexifoam®. Střední tuhost (strana Soft).

Vysoce vzdušné a elastické 7-zónové jádro MultiPocket z aktivních taškových pružin je vyztuženo zpevňovacími partiemi z pěny Flexifoam®, které zajišťují oporu při vstávání z postele a stabilitu jádra matrace a tím i celého lůžka.

Strana HARD z 5 cm vysoké vrstvy studené pěny s provzdušňující profilací a změkčením v oblasti ramen -7 zón. Vyšší střední tuhost.

Kvalitní potah Gel Touch s CNC prošitím. Látka obsahuje jemné gelové perličky, díky kterým nepřehřívá tělo. Potah je snímatelný a pratelný na 60° C.

Akce 1+1 zdarma se vztahuje na matrace do šíře 100 cm!

- Výška matrace: 26 cm

- Nosnost: 135 kg

- Testováno: 150.000x

- Záruka: 7 let