Noční stolek rustikální č.2

 

Borový noční stolek Rustik 1 je ideální volbou pro ty, jejichž ložnice je spíše menších rozměrů a noční stolek má být jak prvkem dekoračním, tak užitkovým.

Cena s DPH 3 068 Kč (120,74 €)
Cena bez DPH 2 536 Kč (99,79 €)
Běžná cena 3 400 Kč
Ušetříte 10%
Skladem
množství 
 
 
Kategorie: RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK
Kód: 649
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Noční stolek rustikální č.2

Ekvivalentem pro slova "rustikální nábytek" jsou "kvalita zpracování a moderní pojetí", spojující v sobě prvky retro a dokonalou funkčnost, doplněnou o důraz na detail.
Borové noční stolky z kolekce RUSTIK byly vyrobeny z masivního dřeva pocházejícího ze skandinávských borovic. Je to dřevo pyšnící se nezvyklou kresbou a typickou vůní.
Borové dřevo, ze kterého pro Vás vyrábíme nábytek, bylo pečlivě vybráno a během výroby jednotlivých produktů s ním bylo zacházeno s maximální opatrností, aby nedošlo k jeho sebemenšímu poškození. Nábytek, který je z něj vyroben, má mnoho kladů, mezi kterými lze zmínit například robustnost a odolnost proti poškrábání.
Borový noční stolek Rustik 1 je ideální volbou pro ty, jejichž ložnice je spíše menších rozměrů a noční stolek má být jak prvkem dekoračním, tak užitkovým. Rustyk 1 stojí na solidní podstavě a zakončen je nevelkou, leč masivní deskou, na kterou lze bez problémů umístit noční lampu, odložit knihu, či případně jiné nezbytné drobnosti. Pod deskou se nacházejí tři objemné čtvercové šuplíky, které se opírají o dřevěné kolejnice.
Rustikální nábytek je charakterizován nerovnými liniemi a nestejně zakončenými rohy, a právě to je důkazem ručního zpracování každého kusu.

Rada dekoratéra:

  • Borový nábytek má absolutně výjimečnou vůni, proto se skvěle hodí zejména do ložnic. Odstín borového dřeva náleží mezi teplé barvy a při výběru nátěru je třeba se podle toho orientovat.

Rozměry:

  • Šířka: 50 cm
  • Výška: 50 cm
  • Hloubka: 40 cm

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez nátěru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky připočítá k ceně produktu cena za nátěr, kromě kouřového ořechu ( již v ceně ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze při požadavku provést pololesklou či lesklou verzi.