Zpět do obchodu
 
 

Naše firma-prodejna

Firma Dřevěný-obchod.cz

Jsme rychle rostoucí firma z Krkonoš, která se od roku 2009 zabývá prodejem kvalitního interiérového + exteriérového nábytku a zdravotních matrací.

Jeden z významných dnů naší firmy se stal dne 1.12.2015, kdy jsme slavnostně otevřeli naše nové showroom, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout naše produkty a vyzkoušet zdravotní matrace od přední české firmy HILDING ANDERS ČR a.s. MATRACE TROPICO.

Dále zde máme k dispozici venkovní expozici zahradního nábytku od zahradních sestav až po truhlíky, pískoviště atd..

Našim cílem je přinést na trh nevšední výrobky, které nekoupíte v každé prodejně nábytku!

Výroba nábytku na míru

Zabýváme se také výrobou nábytku a matrací na míru. Pokud máte atypický požadavek na výrobu neváhejte nás kontaktovat. V oblasti Libereckého, Královéhradeckého a Středočeského kraje zajistíme i výměru v místě objektu a následnou cenovou nabídku. Výměra je zdarma.

Sklady a zázemí

Aby bylo možné realizovat většinu zakázek tak jsme se v roce 2012 přestěhovali do prostorné haly, která se nachází cca 5 km od prodejny v obci Roztoky u Jilemnice 201. Zde probíhá expedice objednávek přes náš eshop. Posíláme malé i velké balíky a samozřejmostí je i paletová přeprava nadměrných zásilek, která je pro internetový obchod nezbytná. V roce 2015 jsme zakoupili nový vůz Fiat Ducato Maxi, kterým rozvážíme zakázky po celé ČR.

Naše firma disponuje těmito prostory

  • Sklad a expedice Roztoky u Jilemnice 560 m2 
  • Výrobní halou s lakovnou o výměře 120 m2 
  • Sklad Jilemnice 180 m2
  • Prodejní showroom ve Studenci se nachází na ploše cca 600 m2
Nahoru
 

Komentáře