Pivní lavice

 

Dřevěný pivní set je ideální a vyzkoušený pro zahradní restaurace, pensiony, kempy, benzinové stanice, odpočívárny atd...Lavice je z pečlivě opracovaného, hoblovaného masivu.

Cena s DPH 4 500 Kč
Cena bez DPH 3 719 Kč
Běžná cena 5 400 Kč
Ušetříte 17%
Skladem 52 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: ZAHRADNÍ NÁBYTEK
Kód: 151
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Pivní lavice 

!! PALETOVÁ DOPRAVA PIVNÍCH SETŮ PO CELÉ ČR !!

Dřevěný pivní set je ideální a vyzkoušený pro zahradní restaurace, pensiony, kempy, benzinové stanice, odpočívárny atd...Lavice je z pečlivě opracovaného, hoblovaného masivu. Pivní set za velmi výhodnou cenu. K výrobě zahradního nábytku používáme dřeviny, které jsou odolné povětrnostním vlivům. Nejčastěji vyrábíme z borovice a smrku. Táto sestava je vyrobena v tloušťce masivu 3,5cm nebo 4,5cm. Vhodné pro 8-osob. K zajištění pevnosti jsme použili kromě vratových šroubů ještě další prvky, tímto jsme docílili vyníkající pevnosti a stability. Rychlá a snadná montáž.

Rozměr:

  • 200cm délka lavic a stulu,160cm celá šířka, šíre stolu 65cm, tloušťka masivu 35 mm. Výška sedáku od země cca 43cm, šířka sedáku 24,5cm, výška stolové desky od země cca 78cm.

Nátěr:

Cena je uvedena bez nátěru

Povrchovou úpravu provádíme stříkáním, máčením a natíráním. Používáme vysoce odolné nátěrové hmoty, které odolávají povětrnostním vlivům, ochranují UV záření a tvoří výborný voděodpudivý povrch. První 2 nátěry jsou slabovrstvou lazurou a třetí vrstvu děláme stříkáním lodním lakem. Tímto je dřevo optimálně chráněno před vlhkostí a prodlužuje životnost našich výrobků. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit, protože nechávám svůj zahradní nábytek už několik let i přes celou zimu venku a zatím je všechno v pořádku. Pro dosažení dlouhé životnosti doporučuji po 2 letech přetřít.

V základní řadě nabízíme 5 druhů odstínů.

Cena nátěru za celou sestavu činí cca 650 Kč.

Doprava:

  • Po celé ČR za super ceny, objednávka do 30-ti tisíc poštovné 250-690,-Kč nad 30 00,- ZDARMA

Montáž:

  • Lavice jsou dodávány v částečném demontu. Následné složení je jednoduché. Je možné také objednat montáž lavic, toto platí v případě počtu nad 6 a více kusů. Balení obsahuje montážní návod na složení nohou, sedáky a stolová deska je v celku. Sada obsahuje také vruty a ozdobné kování (vratné šrouby).