Regál RUSTYK 1

 

Regály z kolekce RUSTYK jsou vyrobeny z masivního borového dřeva. Toto dřevo pochází z borovic ze skandinávských lesů a je typické svojí vůní.

Cena s DPH 2 072 Kč (81,54 €)
Cena bez DPH 1 713 Kč (67,39 €)
Běžná cena 2 450 Kč
Ušetříte 15%
Expedice do 4 - 10 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK
Kód: 654
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

Regál RUSTYK 1

Regály z kolekce RUSTYK jsou vyrobeny z masivního borového dřeva. Toto dřevo pochází z borovic ze skandinávských lesů a je typické svojí vůní. Ačkoliv se jedná o dřevo měkké, je odolné proti poškrábání a otlakům.

Borové regály RUSTYK dokonale reprezentují stejnojmennou sérii nábytku: jsou masivní, elegantní a především funkční. Regály je možné doplnit o dvířka, případně šuplíky, přesně tak jak si můžete prohlédnout na obrázcích. Masivní části o tloušťce 26 milimetrů, stejně jako solidní dřevěné kolíky, zajišťují odolnost nábytku z kolekce RUSTYK. Jeho dokonalý vzhled je tak doplněn o další nezbytnou vlastnost: funkčnost. Výjimečná trvanlivost zajišťuje této kolekci nezvyklou popularitu, jednoduchost údržby je pak příjemným bonusem. Nábytek je vyráběn ručně,  je tedy neopakovatelným originálem, umocněným smyslem pro detail. Nicméně i tehdy si můžete všimnout určitých nerovností, jakými jsou například nestejně zaoblené rohy nebo nerovné linie. Ty ale vůbec nejsou vadou na kráse nábytku ze série RUSTYK.   Regály z této série můžeme dodat bez úprav, případně s voskovým nebo olejovým povrchem.

Rada dekoratéra:

  • regály z masivu jsou opět v módě, neboť mají nezpochybnitelně pozitivní vliv na vzhled interiéru. Zapomeňme proto raději na nábytek z dřevovláknitých desek olepený umělou dýhou, neboť takový je nejen nekvalitní, ale i nevzhledný.

Cena je za otevřený regál.

Rozměry:

  • Šířka: 50cm
  • Výška: 50cm
  • Hloubka: 40cm