Rustykální set - komoda 3/6, šatní skříň, noční stolek

 

Kolekce Rustyk jsou vyrobeny z masivního borového dřeva. Toto dřevo pochází z borovic ze skandinávských lesů a je typické svojí vůní. Ačkoliv se jedná o dřevo měkké, je odolné proti poškrábání a otlakům.

Cena s DPH 28 210 Kč (1 110,19 €)
Cena bez DPH 23 314 Kč (917,51 €)
Běžná cena 37 450 Kč
Ušetříte 25%
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: SLEVY A VÝPRODEJ
Kód: 0340
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

 

Výstavní set RUSTYK

Jedná se zboží nové nepoužívané pouze vystavené na prodejně

Kolekce Rustyk jsou vyrobeny z masivního borového dřeva. Toto dřevo pochází z borovic ze skandinávských lesů a je typické svojí vůní. Ačkoliv se jedná o dřevo měkké, je odolné proti poškrábání a otlakům. Výjimečná životnost zajišťuje této kolekci nezvyklou popularitu, jednoduchost údržby je pak příjemným bonusem. Nábytek je vyráběn ručně, každý kus je tedy neopakovatelným originálem, umocněným smyslem pro detail. Nicméně i tehdy si můžete všimnout určitých nerovností, jakými jsou například nestejně zaoblené rohy nebo nerovné linie. Ty ale vůbec nejsou vadou na kráse nábytku ze série Rustik.

Komoda RUSTYK 3/6

vyrobená z borového dřeva, je produktem dokonale reprezentujícím vlastnosti celé kolekce: je masivní, elegantní i funkční.Tento model má šest šuplíků, zajištěných mohutnými dřevěnými kolejnicemi. Unikátní vzor a styl, to jsou bonusy tohoto kusu. Šuplíky jsou řazeny sestupně, od nejužších po nejširší. Toto řazení Vám umožní rozdělení věcí podle jejich druhu a funkce a zároveň značně ulehčí udržení pořádku. Masivní části o tloušťce 26 milimetrů, stejně jako solidní dřevěné kolíky, zajišťují odolnost nábytku z kolekce RUSTYK.

Rozměry:

  • Šířka 122 cm
  • Výška 80 cm
  • Hloubka 45 cm

Šatní skříň RUSTYK

Nabízená skříně se vyznačují nejvyšší kvalitou a je stoprocentně přírodním a ekologickým výrobkem. Je zhotovena z vybraného masivního dřeva pocházejícího z ekologicky čistého prostředí. Díky užitému materiálu je výrobek odolnější vůči poškrábání a otlakům, což má jednoznačně pozitivní vliv na jeho životnost. Elementy těla, boky a desky mají až 40mm hrubost.

Rozměry:

  • Šířka 100 cm
  • Výška 190 cm
  • Hloubka 60 cm

Noční stolek RUSTYK

Noční stolek je vyrobený z masivního dřeva skandinávských borovic, jenž je aromatické, odolné a elastické, v čemž předčí i dřevo ze středoevropských borovic. Stolek má šuplík a další úložný prostor schovaný za dvířky nočního stolku.

Rozměry:

  • Šířka 50 cm
  • Výška 70 cm
  • Hloubka 40 cm

Povrchová úprava celého setu: ořech - olej