TV stolek COUNTRY 17

 

Masivní TV stolek je vybavený dvěma policemi, přičemž jedna je otevřená a druhá uzavíratelná pomocí ručně kované petlice. TV stolek je druh nábytku, který je svým charakterem užitečný, jak pro klasickou, tak i pro závěsnou televizi.

Cena s DPH 7 725 Kč (304,01 €)
Cena bez DPH 6 385 Kč (251,25 €)
Běžná cena 8 220 Kč
Ušetříte 6%
Expedice do 4 - 10 týdnů
množství 
 
 
Kategorie: COUNTRY NÁBYTEK
Kód: 693
Záruka: 2 roky
Výrobce:
 
 

TV stolek COUNTRY 17

Masivní TV stolek je vybavený dvěma policemi, přičemž jedna je otevřená a druhá uzavíratelná pomocí ručně kované petlice. TV stolek je druh nábytku, který je svým charakterem užitečný, jak pro klasickou, tak i pro závěsnou televizi.Pro zvýraznění unikátní struktury dřeva byly všechny části podrobené procesu strukturalizace. Jeho cílem je odstranění měkkých vrstev a ponechání těch pevných, které jsou vhodné jako povrch desky. Struktura desek proto není hladká, má četné nerovnosti a prohlubně. Strukturalizace probíhá ručně a bereme-li v potaz skutečnost, že každý kus dřeva je jedinečný, projeví se to i na originalitě každého kusu nábytku. 

Rozměry :

  • šířka : 98cm
  • výška : 64cm
  • hloubka : 48cm

Povrchová úprava:
Cena produktu je bez náteru tzn. bez povrchové úpravy, po zvolení odstínu se vám automaticky pripocítá k cene produktu cena za náter, krome Country hnedá,šedá ( již v cene ). Povrchovou úpravu provádíme pomocí vosku OSMO COLLOR v matné verzi , lze pri požadavku provést pololesklou ci lesklou verzi.